ANTALYA İŞ İNSANLARI DERNEĞİ ANTİAD YENİ OFİSİNDE

Geçtiğimiz günlerde Tüzük değişikliğine giderek, tüzüğünü baştan aşağı yenileyen ve ismine  "İŞ İNSANLARI" ibaresini alan,ANTALYA İş İnsanları Derneği - ANTİAD   yeni ismi ile yeni ofisinde...


Derneğimizin yeni çalışma ofisinin açılış kokteyline Muratpaşa Belediye Başkanı Av. Ümit Uysal, AK Parti Muratpaşa Belediye Başkan Adayı Gökçen Özdoğan Enç, STK temsilcileri ve çok sayıda iş insanı katıldı. Davetliler, Dernek Başkanımız Av. Ersen Göksan ve yönetim kurulu üyeleri tarafından karşılandı. Derneğin yeni çalışma ofisi, Muratpaşa Belediye Başkanı Av.Ümit Uysal, başkan adayı Gökçen Özdoğan Enç, dernek başkanı Av.Ersen Göksan ve üyelerin kurdele kesmesiyle hizmete açıldı.


Açılışa katılan herkese teşekkür eden derneğimiz başkanı Av.Ersen Göksan, "7'nci kuruluş yıldönümümüzde yeni yerimize taşındık. Ofisimizi tüm üyelerimiz kullanabilsin diye yine tüm üyelerimizin desteğiyle tam bir sosyal donatı haline getirdik. Antalya'ya ve iş dünyasına yakışır bir ofisimiz olsun istedik. ANTİAD ailesi günden güne büyüyor, bu büyümeyle paralel olarak tüm iş dünyasını, siyasetin tüm bileşenlerini, tüm STK'ları bir araya getirecek güç olmayı hedefliyoruz" dedi.


Kokteyl, açılış pastanın kesilmesiyle sona erdi.