ANTİAD DOSTLUK MAÇI

Antalya İş İnsanları Derneği (ANTİAD) 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı’nın 100. yılında alkışlanacak bir etkinliğe imza attı


Etkinlikte ünlü isimler

Sosyal sorumluluk projelerinde yarattığı farkındalıkla dikkatleri üzerine çeken derneğimiz yönetimi, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı’nda da boş durmadı. Dernek üyelerimiz, genç sporculara destek olmak için Antalyaspor 1207 Kadın Futbol Takımı ile Mustafa Çetinkaya Stadı’nda dostluk maçı yaptı. İlginç görüntülerin yaşandığı maçta Antalyaspor’un eski başkanı Sedat Peker, Antalyaspor’un eski teknik direktörü Yusuf Şimşek ve Antalyaspor’un eski kaptanlarından Ali Zitouni de forma giydi.


Atamızın izindeyiz

Karşılaşmada ise Türk futbol hakemlerinin unutulmaz ismi Sadık Deda düdük çaldı. Türkiye Spor Yazarları Derneği Başkanı Şifa Çiçek ve çok sayıda sporseverin de ilgi gösterdiği etkinlikte üyelere çeşitli hediyeler dağıtıldı. Aileleriyle birlikte etkinliğe katılan derneğimiz üyeleri ise, güzel bir gün geçirmenin mutluluğunu yaşadı. Başkanımız Av. Ersen Göksan, “Bugün 19 Mayıs 1919’un üzerinden 100 yıl geçti. Atamız Samsun’a bugün ayakbastı. Biz gençler olarak onun izinde daima ilelebet yürüyeceğimize herkesin huzurunda söz veriyorum. 100 yıl değil bin yıl geçse de sonsuza kadar Atamızın izinde olacağız” dedi.