ANTİAD Buluşturuyor'un Konuğu Bakan Çavuşoğlu

Derneğimizin düzenlediği “ANTİAD Buluşturuyor” etkinliğinin bu ayki konuğu Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu oldu. Double Tree By Hilton Otel’de gerçekleştirilen toplantıya, Antalya Büyükşehir Belediyesi eski Başkanı Menderes Türel, Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Ali Bahar, Antalya Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Adlıhan Dere, Ak Parti Muratpaşa İlçe Başkanı Osman Ülker, TÜRSAB Akdeniz Bölge Başkanı Rıza Perçin, ANTİAD Onursal Üyesi Mustafa Yılmaz da katıldı.
Toplantının açılış konuşmasını yapan Başkanımız Bilal Köleoğlu, dernek olarak deprem sürecinde gerçekleştirdiğimiz yardımlardan bahsederek; “Depremin olduğu 6 Şubat itibariyle harekete geçen derneğimiz, toplam 329 yaşam konteyneri bağışı yaparak yaraların sarılmasına bir nebze olsun destek olmuştur. Bölgedeki çocuklarımız için yaptırdığımız ve protokolle Milli Eğitim Bakanlığı’na devrettiğimiz anaokulumuzla çocuklarımızın da yüzünü güldürmek istedik” dedi.
“ŞEHRİMİZ İÇİN ÇALIŞMAYA DEVAM EDECEĞİZ”
Katılımları için Dışişleri Bakanı ve onursal üyemiz Mevlüt Çavuşoğlu’na teşekkür eden Başkanımız Köleoğlu, “Antalya için yapmış olduğunuz hizmetlerden dolayı hem şahsım hem de derneğimiz adına teşekkür ederiz. Şehrimizi tarım, ticarette, sanayi ve turizmde daha iyi hale getirmek için yönetim kurulumuz ve dernek üyelerimizle devam ediyoruz” diyerek sözü Bakan Mevlüt Çavuşoğlu’na bıraktı.
“ANTALYA’NIN MESELELERİYLE YAKINDAN İLGİLENİYORSUNUZ”
ANTİAD’ın 2016 yılında onursal üyesi olduğunu söyleyen Bakan Çavuşoğlu, “Bir sivil toplum örgütünün, özellikle de iş insanlarının bir araya geldiği yapılanmanın elbette üyeleri için çok önemli sorumlulukları var. Yani yaşadığı şehre, ülkemize ve milletimize karşı sorumluluğu var. ANTİAD’ın bunu içtenlikle yerine getirdiğini görmekten de ayrıca mutluluk duyuyorum. Antalya’nın meseleleriyle yakından ilgileniyor, sorunların çözümü için de fikirler üretiyorsunuz” dedi.
Konuşmaların ardından Başkanımız Bilal Köleoğlu, Bakan Mevlüt Çavuşoğlu’na hediye takdim ederek, dernek adına teşekkür etti.